info@delano.al
+355 673 335266
Rr. G.W.Bush, Tirane

Bar

Bar

Delano është një nga baret më të sofistikuar te ndodhur  në zemër të Tiranës. Ai siguron përvojën ku luksi takon komfortin dhe produkti takon cilësinë. Delano ofron ambient te rehatshëm  me  2 baret e saj,  dhe një restorant, tek i cili mund të shijoni pjatat e shijshme mesdhetare. Ky koncept i lejon klientëve tanë të shijojnë kokteil-et, restorantin , dhe  zbavitjen në një ambient të vetëm . Sepse vetëm Delano është e gjitha në një , i rehatshëm gjatë ditës dhe i sofistikuar në mbrëmje! Tek ne ju mund të shijoni kafen e mëngjesit , çajrat organike apo lëngjet e shtrydhura  nga fruta të freskëta dhe bio!

Delano Lounge është  vendi  ku ju mund të shijoni muzikën live dhe të provoni kokteil-et special premium apo edhe verën e zgjedhur në një atmosferë  të qetë dhe  relaksuese.