Delano

  • Miresevini ne Delano Lounge Restaurant

  • Miresevini ne Delano Lounge Restaurant

  • Miresevini ne Delano Lounge Restaurant

“Ti je çfarë ha “

 


Delano Bar

Delano është një nga baret më të sofistikuar i ndodhur  në zemër të Tiranës. Ai siguron përvojën ku luksi takon komfortin dhe produkti takon cilësinë. Delano ofron ambient te rehatshëm ne dy baret e saj,  dhe një restorant, tek i cili mund të shijoni pjatat e shijshme mesdhetare. Ky koncept i lejon klientëve tanë të shijojnë kokteil-et, kafen, restorantin dhe  zbavitjen në një vend të vetëm . Sepse vetëm Delano është e gjitha në një , i rehatshëm gjatë ditës dhe i sofistikuar në mbrëmje! Tek ne ju mund të shijoni kafen e mëngjesit , çajrat organike apo lëngjet e shtrydhura  nga fruta të freskëta dhe bio!

Delano Lounge është  vendi  ku ju mund të shijoni muzikën live dhe të provoni kokteil-et special premium apo edhe verën e perzgjedhur  në një atmosferë  të qetë dhe  relaksuese.

 

 


 

Delano Restaurant

Delano gjithashtu ofron çdo ditë shërbimin e  mëngjesit, drekës dhe darkës për të gjithë klientët e saj. Vendi  ideal për takime biznesi ose për të shijuar momente festive te paharrueshme me miqtë tuaj për çdo lloj eventi apo gëzimi familjar.

Përveç restorantit kryesor , Delano  ofron edhe katër ambiente Prive.

Provo të shijosh  një darkë ne Delano dhe ne do t’ju ofrojmë kombinimi perfekt te  eksperiencës  dhe shijes në Tiranë.

 

 


Delano Prive

Ne krenohemi me kuzhinën e Restorantit tonë, ambientet unike relaksuese, ambientet Prive dhe gjysëm Prive për një mbrëmje pune  apo evente familjare .

Ne besojmë te cilësia e shërbimit dhe mikpritja, komoditeti i ambienteve të veçuara dhe të buzëqeshja e sinqertë e një stafi të trajnuar që ofron energji pozitive! Ambiente të ngrohta dhe komode për një  drekë të shijshme me kolegët e  fare afër zyrave te punës.

 

 


 

Delano Evente

Fundjava vjen shpejt dhe vetëm në Delano, ajo  mund te shijohet  ndryshe !

Një gotë vere apo kokteil-et e shijshme  me miq apo kolege duke shijuar ne sfond muzikën live te këngëtareve me te talentuar Jazz !

Çdo fundjavë ofrojmë muzike  live si : JAZZ ,funk ,Bossa Nova etj

Nuk  mungojnë degustimet e verave  apo kuzhinave të ndryshme  si  asaj  spanjolle , japoneze apo meksikane.